Domat Erken Hasat Natürel Sızma Zeytinyağı 500 ml
Domat Erken Hasat Natürel Sızma Zeytinyağı 500 ml

Domat Premium Erken Hasat Soğuk Sıkım Natürel Sızma Zeytinyağı 500 ml

Fiyat : ₺550,00(KDV Dahil)
kargo

 

 

:

 

 

Erken Hasat Natürel sızma zeytinyağımızı Ekim, Kasım aylarında toplanan henüz yeşil haldeki asit ve oksidasyon oranı düşük Domat türü zeytinlerden üretimi sırasında herhangibir kimyasal madde kullanılmadan Soğuk Sıkım Yöntemiyle elde ediyoruz. 

Aroması daha meyvemsi ve aromatik, kokusu taze, yakarlık seviyesi biraz daha fazla olan zeytinyağımız salatalarınızda, kahvaltılarınızda ve soğuk yemeklerinizde kullanabileceğiniz Premium bir zeytinyağı türüdür.

Asit oranı 0,3 tür.

Saklama Koşulları: Saf bir meyve suyu özelliği taşıyan zeytinyağının tazeliğini koruması vitamin ve değerli bileşenlerini kaybetmemesi için Güneş görmeyen karanlık ve serin bir ortamda saklamalı hava ile uzun süreli temas etmesini engellemelisiniz. Zeytinyağı kokuyu çok çabuk üzerine çeker ve yağın kalitesi bozulabilir bu sebeple yakınında sabun, dezenfektan veya kimyasal madde olmasına izin vermeyiniz.

Bilyeli Kapak Nasıl açılır: Zeytinyağının hava ile temasının tamamen kesilmesi için bilyeli kapak kullanılmıştır. Zeytinyağınızın kapağını çevirerek açtıktan sonra ters çevirerek altından hafifçe vurarak kolaylıkla kullanabilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR