Körpeağaç Zeytinyağı

Hikayemiz , Balıkesir’in Yeşil Gönen İlçesinin şirin bir köyündeki zeytin bahçesini gördüğümüz anda içimizde tarif edilemez bir heyecan uyandırmasıyla başladı. Doğanın insanlığa sunduğu bu eşsiz hazine işitilmeyen sözleriyle, kendimizi oraya ait hissettirdi. “Ağaçların bilgesi”, zeytindir kuşkusuz. Ağırbaşlı ve suskunluk içinde üslubuyla bize bu işi aşkla yapabileceğimize inandırdı .

Biz zeytin ağacının gölgesinde huzur bulduk; sağlık , şifa ve mutluluk bulduk. Buradan yola çıkarak doğaya sığındık, en iyisini yapmak için araştırmaya, araştırdıkça heyecan duymaya devam ettik. Hedefimiz, zeytin meyvesinin en saf halini dalından sofranıza gelene kadar kaliteden ödün vermeden sizlere ulaştırmak oldu.

 
 

"Bu hikayede, Körpeağaç olarak en değerli, en kıymetli polifenol oranı yüksek; asiditesi düşük olan, kalp dostu, şifa kaynağı naturel sızma zeytinyağlarımızı en saf haliyle, güvenle sofralarınızda lezzet katması amacıyla sizlerle buluşturmaya karar verdik.

İlgi ve özenle yetiştirilmiş zeytinlerimizi hasat edilir edilmez tazeliğini, körpeliğini yitirmeden, içeriğindeki değerli bileşenleri kaybetmeden zeytinyağı sıkım tesisine ulaştırıyoruz. Zeytinyağımızı, herhangi bir kimyasal işleme maruz bırakmadan yalnızca soğuk sıkım tekniği ile elde ediyoruz.

Büyük bir heyecan ile başladığımız bu yolda doğa ile işbirliği yapıp doğa dostu üretim yapmaya söz verdik. Tutukuyla ve sevgiyle sizler için en iyisini yapmak için çalışıyor ve sürekli araştırıyoruz. Üretimin devamlılığı ve çeşitliliği sağlanırken sürdürülebilir ekonomiye katkı sağlamaya önem veriyoruz. Sahip olduğumuz kaynakları özenle kullanıyor, doğaya eşlik etmeyi ve doğada yaşayan her canlıya saygı duymayı kendimize prensip edindik. "

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR