Taş Baskı Premium Erken Hasat Soğuk Sıkım Natürel Sızma Zeytinyağı 500 ml
Taş Baskı Premium Erken Hasat Soğuk Sıkım Natürel Sızma Zeytinyağı 500 ml

Taş Baskı Premium Erken Hasat Soğuk Sıkım Natürel Sızma Zeytinyağı 500 ml

İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺290,00(KDV Dahil)
kargo

 

 

:

Erken Hasat Natürel Sızma Zeytinyağımızı Ekim, Kasım aylarında toplanan henüz yeşil haldeki asit ve oksidasyon oranı düşük Uslu türü zeytinlerden üretimi sırasında herhangibir kimyasal madde kullanılmadan Soğuk Sıkım yöntemiyle elde ediyoruz.


Badem, çağla,taze ceviz,çimen aromalarını damağınızda hissedebileceğiniz zeytinyağımızı salatalarınızda, kahvaltılarınızda sıcak ve soğuk yemeklerinizde kullanabileceğiniz Premium bir zeytinyağı türüdür.


Asit oranı max.0,3

 

 

Saklama Koşulları: Saf bir meyve suyu özelliği taşıyan zeytinyağının tazeliğini koruması vitamin ve değerli bileşenlerini kaybetmemesi için güneş görmeyen karanlık ve serin bir ortamda saklamalı hava ile uzun süreli temas etmesini engellemelisiniz. Zeytinyağı kokuyu çok çabuk üzerine çeker ve yağın kalitesi bozulabilir bu sebeple yakınında sabun, dezenfektan veya kimyasal madde bulundurmayınız.

Bilyeli Kapak Nasıl Açılır: Zeytinyağının hava ile temasının tamamen kesilmesi için bilyeli kapak kullanılmıştır. Zeytinyağınızın kapağını çevirerek açtıktan sonra ters çevirip altından hafifçe vurarak kolaylıkla kullanabilirsiniz.

 

 

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR